7. Mateřská škola, Plzeň

Kralovická 35, příspěvková organizace

Naše motto: Chceme ti, malý človíčku,
najít k všemu cestičku.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - SVČ Radovánek:

Radovánek není zapsanou mateřskou školou, je zařízením sloužícím k půldennímu a celodennímu hlídání dětí. Splňuje však potřebné hygienické požadavky a o děti se zde starají kvalifikovaní pedagogové.

SVČ Radovánek je ochoten pro děti od 3 do 6 let z mateřských škol v MO P1 otevřít příměstské tábory, které by vyplnily volno mezi jednotlivými částmi prázdninového provozu mateřských škol. Příměstské tábory by se konaly na pracovištích v ulicích Ledecká, Komenského a Vejprnická. Je potřeba, aby děti byly zdrávy – formuláře poskytne rodičům Radovánek.

Je nezbytné, aby se rodiče ZÁVAZNĚ PŘIHLÁSILI DO KONCE DUBNA! Přihlašování je možné i online radovanek.cz. Již vypsané tábory jsou již z části zaplněné, je tedy třeba vyzvat rodiče, aby se v případě zájmu přihlásili co nejdříve.

kontaktní údaje: Bc. Eva Tischlerová: tischlerova@radovanek.cz  

                                     Mgr. Milan Severa: severa@radovanek.cz 

další adresy či možnost online přihlášení naleznete přímo na webu: radovanek.cz

Radovánek je schopen připravit týdenní příměstské tábory v době uzavření MŠ a pokud bude ze strany pedagogických i nepedagogických  pracovníků zájem o brigádu v těchto táborech, rád ji využije. Otevření některých turnusů je závislé na sehnání dostatečného počtu pracovníků (brigádníků).

 

Aktuality

Nabídka příměstských táborů

Nabídka příměstských táborů v termínech mimo provoz mateřských škol v MO P1 v roce 2018příměstské táborymísto konáníurčeno pro děti ve věkutermíny konánícena (Kč)SVČ… více...

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

     7. mateřská škola Plzeň, Kralovická 35,                             … více...

Pozvánka

 POZVÁNKA na přednášku na téma          KOMUNIKAČNÍ TYPY               Představíme… více...

Archiv novinek

Naše třídy

Třída Berušky Třída Draci Třída Ferdové Třída Kuřátka Třída Medvědi Třída Koťata Třída Myšky Třída Sluníčka Třída Štěňata Třída Žabky
2018 © 7. MŠ Plzeň | design by SITMP